Borsa kategorisine link ekle:

UYARI

  1. Web Sitenizi eklemek için girdiğiniz kayıtlar editörlerimiz tarafından kontrol edilecektir. Sitenizle ilgili kayıt işlemlerini yapmadan önce, DOĞRU KATEGORİYE önerip önermediğinize dikkat ediniz. Bunun için sitenizle ilgili kelimeleri arama kısmından arayarak veya alt kategorileri gezerek sitenizle benzer özellikleri taşıyan daha önceden eklenmiş olan web sitelerine bakabilirsiniz.YANLIŞ KATEGORİYE EKLERSENİZ EDİTÖRLERİMİZ LİNK ÖNERİNİZİ DİKKATE ALMAYIP SİLECEKLERDİR. Bunun için lütfen sitenizin bulunduğu kategorinizi özenle seçiniz. Eğer kategoriniz aradınız ve bulamadığınızdan eminseniz, info@arama.com 'a kategori önerisi yapararak mail gönderiniz.

  2. Sitenizi öven, reklam amacı güden ve yanlış ifadeler tanıtımınızda yer ALMAYACAK şekilde yazın. Bu tür ibareleri editörlerimiz değiştirmekte veya sitenizin link önerisini eklenmeden tamamen SİLMEKTE serbesttir. "Hersey burda", "En iyisi burda", "Ne ararsan", "Burası en güzel site","En güüüüüüüzeell sitee", "burdaaaaaa" gibi abartılı kelimeler KULLANMAYINIZ. Sitenizin açıklamasını SLOGAN ŞEKLİNDE YAZMAYINIZ. Sitenizin içeriğini bir cümle ile (abartısız bir şekilde) yazınız. Siteniz ne ile ilgili ise onu tanımlayınız.
    Sitenizde kesinlikle :) veya :P, -=[, #]=-, !@# gibi işaretler kullanmayınız. Kullanırsanız siteniz hiç dikkate alınmayıp silinecektir.Tekrarı durumunda tamamen siteniz yasaklanabilir.

  3. Web Sayfalarınız, (geocities, cbj.net, 8m, tripod, xoom gibi) KİŞİSEL WEB SİTESİ ise Lütfen sayfanızı Kişisel Sayfalar bölümüne ekleyiniz.. İçeriği zengin olan, dernek veya kurumsal web sayfaları hariç FARKLI KATEGORİLERE EKLENENLER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  4. Bir sonraki sayfada istenen bilgileri uygun kutucuklara giriniz. ( Kelimeler: bölümüne kelimeleri, Açıklama:Sitenizin açıklamasını giriniz.. AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE KELİMELERİ GİRMEYİNİZ)
  5. Ekleyeceginiz firma web sayfasi ise Ekonomi ve İş Düyası, firmalar bölümü altında uygun sektöre ekleyiniz.


YUKARIDAKİ ŞARTLARA UYMAYAN SİTELER DİKKATE ALINMAYIP SİLİNECEKTİR!!

URL: